O firmie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze transportu, logistyki i spedycji. Naszym celem jest wyjście naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na kompetentne i rzetelne usługi logistyczno-transportowe. Działamy ze świadomością ogólnie przyjętego w światowej gospodarce trendu do minimalizowania kosztów usług przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat zarówno w branży TLS jak również w handlu B2B pozwalają na wdrażanie rozwiązań które doskonale się w ten trend wpisują.

Wysokie standardy pracy w branży transportowo – logistycznej czynią z nas profesjonalnym i wiarygodnym partnerem. Poprzez indywidualne podejście do każdego z Państwa budujemy przyjazne relacje dzięki czemu możemy osiągnąć wspólny sukces. Powierzając nam przewóz towarów zyskują Państwo pewność bezpiecznej i terminowej dostawy. Zapewniamy dobór najlepszych rozwiązań, a podczas realizacji zlecenia – rzetelną informację na każdym etapie realizowania zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług, oraz Państwa satysfakcja z poziomu ich realizacji ciągle rosły.

_

Nasze usługi świadczymy na terenie Polski, oraz państw całej Europy. W skład wachlarza usług wchodzą transporty krajowe, transporty międzynarodowe (import / eksport), oraz tzw. transporty przerzutowe pomiędzy krajami Europy.  Stale poszerzamy obszar działania i grono zadowolonych klientów. Podczas realizacja zleceń szczególny nacisk kładziemy na jak najwyższą jakość świadczonej usługi. Naszą nadrzędną ambicją jest zostanie opcją pierwszego wyboru dla każdego kontrahenta potrzebującego pomocy w dziedzinie transportu i logistyki. Chętnie podzielimy się z Państwem posiadaną wiedzą i zdobytym doświadczeniem.