Oferta

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że wybór naszej firmy staje się optymalnym rozwiązaniem każdego kontrahenta. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług logistycznych na terenie Polski, całej Unii Europejskiej oraz krajów byłej WNP. 3M Logistic gwarantuje pełen wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych na bieżąco dostosowywanych do specyfiki zleconego transportu. Jesteśmy elastyczni i gotowi do podjęcia każdego ładunku autami o zakresie ładowności od 1,3t do 24ton. W zależności od aktualnych potrzeb do Państwa dyspozycji oddajemy urozmaicony tabor.

 

Busy
W przypadku, gdy oczekują Państwo dostarczenia ładunku o niewielkim gabarycie i wadze, a dostawa musi być ekspresowa, chętnie udostępnimy auta typu bus. Dostosujemy ich zabudowę do specyfiki przewożonego towaru i sposobu załadunku (zabudowa sztywna typu „blaszak”; plandeka z załadunkiem góra / bok / tył). Gdy sytuacja będzie tego wymagała – na załadunek podstawimy pojazd zaopatrzony w windę załadowczą i wózek paletowy. Gwarantujemy szybką, skuteczną dostawę w każdy rejon Europy.

 

Plandeki (standard i mega) firanki
Do przewozu ładunków cało pojazdowych, o wadze do 24 ton przeznaczyliśmy szeroki wybór aut typu plandeka i firanka. Pojazdy które posiadamy w naszej ofercie charakteryzują się dużą uniwersalnością pod względem sposobu załadunku (świetnie sprawdzają się przy potrzebie przewozu towarów o dużych gabarytach lub takich, które wymagają załadunku suwnicą). Do ładunków wysokich (do wysokości 3 metrów) dedykujemy plandeki typu „mega”. Pojazdy o dużych gabarytach, oprócz uniwersalności dostarczają także dużych możliwości pod względem optymalizacji kosztów transportu. Chętnie łączymy ładunki częściowe na jednym samochodzie co przyczynia się do znacznego obniżenia ceny.

 

Zestawy przestrzenne
To doskonały środek transportu dla towarów, które posiadają dużą objętość. Umożliwiają transport towarów o objętości do 120m3, do tego mieszczą większą niż standardowe plandeki ilość palet (do 38 sztuk). Pojazdy typu zestaw ze względu na relatywnie niską dopuszczalną masę przewożonego ładunku dedykowane są do transportu mebli, lekkich materiałów budowlanych (wełna, styropian itd.) czy różnego rodzaju wysokich maszyn. Dysponujemy również zestawami o dopuszczalnej wadze przewożonego towaru do 24t.

 

Izotermy i chłodnie
Przy użyciu naczep typu izoterma i chłodnia organizujemy transport artykułów spożywczych (służą nam także do przewozu towarów neutralnych). Chłodnie wyposażone są w agregaty do utrzymywania stałej temperatury. Dzięki temu możemy realizować przewóz artykułów głębokiego mrożenia jak również towarów szybko psujących się. Chłodnie wyposażone są w termografy wraz z drukarkami, co umożliwia wydruk zestawienia wartości temperatury podczas realizacji transportu i kontrolę warunków w jakich towar był przewożony. Zarówno chłodnie jak i izotermy zaopatrzone są w tzw kosze paletowe, co ułatwia organizację transportów wymagających wymianę palet.

 

Cel
Za cel postawiony przed całym zespołem jest kompleksowe doradztwo i przekazywanie wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą z zakresu transportu drogowego, usług magazynowania i procedur celnych.Nasze działania skupiają się przede wszystkim na optymalizacji procesu realizacji zlecenia. Gwarantujemy terminowość dostaw, monitoring na każdym etapie transportu, rzetelną informację 24h na dobę, a to wszystko przy dbałości o zminimalizowanie kosztów poniesionych przez naszego kontrahenta. Chcemy dostarczać usługi najwyższej jakości, zapewniać poczucie komfortu, bezpieczeństwa i zaufania. Nasza pasja i chęć działania nie pozwala nam stać w miejscu. Dzięki ciągłej analizie rynku TLS rozwijamy i dostosowujemy ofertę tak, aby zawsze być o krok do przodu przed naszą konkurencją.

 

To dzięki Państwa sugestiom i oczekiwaniom cały czas rozszerzamy i ulepszamy swoją ofertę dostosowując ją do indywidualnych potrzeb każdego z naszych kontrahentów.